اخبار-کشف جسد جوان گمشده پس از ۷ روز در دربند-کد457-1402/11/04

اخبار-کشف جسد جوان گمشده پس از ۷ روز در دربند-کد457-1402/11/04

فارس نوشت: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: پیکر جوان ۱۹ ساله که از ۲۶ دی ماه در جستجوی آن بودیم، در محدوده تله سیژ ارتفاعات دربند و پس از ۷ روز تلاش عوامل عملیاتی کادر و داوطلب این جمعیت پیدا شد.

شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان عملیات جست‌وجوی پیکر جوان ۱۹ ساله در محدوده تله سیژ دربند اظهار کرد: ساعت ۱۵:۲۸ دقیقه سه شنبه ۲۶دی ماه سال جاری طی اعلام گزارشی به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر استان تهران مبنی‌ بر مفقودی یک جوان ۱۹ ساله در حوالی دربند، یک تیم امداد و نجات از پایگاه دربند هلال‌احمر شمیرانات وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه تیم‌های جست وجو و نجات هلال احمر استان تهران پس از رسیدن به منطقه با تاریکی هوا مواجه شده و موفق نشدند به پیکر این جوان ۱۹ ساله دست پیدا کنند، عملیات جست‌و جو موقتاً متوقف و به روز بعد موکول شد.

فتحی گفت: در روزهای بعد نیز عملیات با دقت بیشتری انجام که در مجموع این چند روز بالغ بر ۵۸ نیروی عملیاتی در قالب ۱۱ تیم کوهستان مشغول جست و جو بودند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: پس از ۷ روز تلاش نیروهای عملیاتی هلال احمر استان تهران، در ساعت ۱۶:۳۰ روز سه شنبه سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ که در اوج بارش ارتفاعات تهران بودیم، پیکر بی جان این جوان در محدوده ایستگاه پایانی تله سیژ دربند پیدا و پس از انتقال به پایین ارتفاعات تحویل عوامل انتظامی شد.

۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳

لینک خبر 

https://www.khabaronline.ir/news/1864617

کد خبر 1864617

برچسب ها

اشتراک گذاری